PROJE HAKKINDA Hakkında !

Huzurun ve mutluluğun yeni adresi;

Hill House Yunuseli

Şehrin stresinden ve karmaşasından uzaklaşarak yeni bir hayata başlamak isteyenler için...

Yunuseli'nde Atış Yapı tarafından hayat bulan Hill House Yunuseli, 2 blokta 24 daireden oluşuyor. Huzurlu bir yaşamın yanı sıra ticari alanlara da yer verilerek yaşayan bir proje olması hedeflenen Hill House Yunuseli’nde, 10 adet dükkânda bulunuyor.
3+1 normal kat ve 5+1 dubleks dairelerin yer aldığı proje ile butik bir yaşamın kapıları aralanıyor. Yüksek kaliteli yaşam sürmek isteyenlerin Yunuseli’nde ki buluşma adresi olacak Hill House Yunuseli, panoramik Uludağ manzarasının yanı sıra ana arterlere ve metro istasyonuna yakınlığı ile dikkatleri üzerinde topluyor.


PROJENİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ Huzurun ve mutluluğun yeni adresi !

STRESTEN UZAK BİR YAŞAM

Şehrin stresinden ve karmaşasından uzaklaşarak yeni bir hayata başlamak isteyenler için... Hill House Yunuseli yüksek kaliteli yaşam sürmek isteyenlerin Yunuseli’ndeki yeni adresi oluyor.

TİCARİ ALANLAR

2 blok ve 24 daireden oluşan Hill House Yunuseli aynı zamanda ticari alanlarıyla da bölgeye yeni bir soluk getirecek. Sizde Hill House Yunuseli’nin bir parçası olun ve ayrıcalıklarla dolu bir yaşama başlayın...

MERKEZİ KONUM

Hill House Yunuseli merkezi konumu ile ana arterlere ve metro istasyonuna yakınlığının yanı sıra panoramik Uludağ manzarasıyla sizi kendine bağlayacak. Mudanya Yolu, sanayi bölgeleri ve Korupark alışveriş merkezine kolayca ulaşabilme imkanı

MODERN MİMARİ

Modern mimarisi ve şık detayları ile içinde huzuru ve mutluluğu yaşayacağınız dairelerimizden biri mutlaka size göre...
3+1 Standart
5+1 Dubleks

ÇOCUK OYUN PARKI

Çocuklarınızın güven içinde oyun oynayabileceği ve keyifle eğlenebileceği oyun parkında birbirinden özel eğlence alternatifleri çocukları bekliyor.

AÇIK OTOPARK ALANI

2 Bbloktan oluşan projemiz kendine ait açık otoparkı ile park sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Hill House Yunuseli Huzurun ve mutluluğun yeni adresi !