ATIŞ YAPI Hakkında !

1970 li yıllardan beri gıda, tekstil ve beyaz eşya alanında faliyet gösteren firmamız 2006 yılından beri ATIŞ YAPI ismi altında Bursa da istikrarlı büyümesi ve konut projelerindeki tecrübesi ile 300 e yakın konut 15 adet fabrika 100 e yakın dükkan inşa etmiştir.
Mimarisinden nitelikli işçiliğine, peyzaj düzenlemelerinden satış sonrası müşteri hizmetlerine kadar üst düzey kalite standartlarını müşteri ve yatırımcısıyla buluşturmanın gururunu yaşamaktadır.

Atış Yapı'da güven; kurum ve insan adına vazgeçilmez bir değerdir.

Ürettiğimiz tüm projelerde müşterilerimiz için en ideal koşulları kalıcı ve katma değeri yüksek standartlar doğrultusunda inşaa etmekte ve geleceği şimdiden planlamaktayız.

PROJENİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ Huzurun ve mutluluğun yeni adresi !

STRESTEN UZAK BİR YAŞAM

Şehrin stresinden ve karmaşasından uzaklaşarak yeni bir hayata başlamak isteyenler için... Hill House Yunuseli yüksek kaliteli yaşam sürmek isteyenlerin Yunuseli’ndeki yeni adresi oluyor.

TİCARİ ALANLAR

2 blok ve 24 daireden oluşan Hill House Yunuseli aynı zamanda ticari alanlarıyla da bölgeye yeni bir soluk getirecek. Sizde Hill House Yunuseli’nin bir parçası olun ve ayrıcalıklarla dolu bir yaşama başlayın...

MERKEZİ KONUM

Hill House Yunuseli merkezi konumu ile ana arterlere ve metro istasyonuna yakınlığının yanı sıra panoramik Uludağ manzarasıyla sizi kendine bağlayacak. Mudanya Yolu, sanayi bölgeleri ve Korupark alışveriş merkezine kolayca ulaşabilme imkanı

MODERN MİMARİ

Modern mimarisi ve şık detayları ile içinde huzuru ve mutluluğu yaşayacağınız dairelerimizden biri mutlaka size göre...
3+1 Standart
5+1 Dubleks

ÇOCUK OYUN PARKI

Çocuklarınızın güven içinde oyun oynayabileceği ve keyifle eğlenebileceği oyun parkında birbirinden özel eğlence alternatifleri çocukları bekliyor.

AÇIK OTOPARK ALANI

2 Bbloktan oluşan projemiz kendine ait açık otoparkı ile park sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Hill House Yunuseli Huzurun ve mutluluğun yeni adresi !